Klasa 8

(60 min)

Cena za lekcję

za ucznia

Cena za miesiąc
2x w tygodniu 45 zł 360 zł
1x w tygodniu 50 zł 200 zł

 

Egzamin Ósmoklasisty

- dojazd do ucznia + 30 zł

Cena za lekcję za ucznia 45 min 60 min
3 osoby 55 zł 75 zł 
2 osoby 75 zł 90 zł
Indywidualne 100 zł

135 zł

 

Klasy 4-6

(60 min)

Cena za lekcję

za ucznia

Cena za miesiąc
2x w tygodniu 38 zł 304 zł
1x w tygodniu 43 zł 172 zł

 

Zajęcia indywidualne

Zajęcia grupowe

Klasy 1-3

(45 min)

Cena za lekcję

za ucznia

Cena za miesiąc
2x w tygodniu 30 zł 240 zł
1x w tygodniu 33 zł 132 zł

 

Cennik

wyślij zapytanie

Dla kogo?

  • Dzieci i młodzież 

  • Zarówno początkujący, jak i ci, którzy już znają trochę angielski

  • Miłośnicy kuchni, zabawy i odkrywania świata

Dlaczego warto?

✅ nauka języka przez działanie i zabawę

✅ bezpieczne gotowanie pod okiem doświadczonych prowadzących

✅ kontakt z żywym językiem w naturalnych sytuacjach

✅ integracja i wspólna zabawa w przyjaznej atmosferze